Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Kominki gazowe są coraz popularniejszym rozwiązaniem, które wprowadza przytulny klimat do wnętrza domu. Są bardzo łatwe w obsłudze - wystarczy nacisnąć przycisk, aby włączyć ogień, a także dostosować wielkość płomieni. Możliwość precyzyjnego regulowania temperatury w kominku gazowym pozwala na lepszą kontrolę zużycia energii i dostosowanie ogrzewania do indywidualnych potrzeb. Co więcej, nie ma konieczności gromadzenia drewna czy czyszczenia pozostałości popiołu, co jest konieczne przy tradycyjnych kominkach.

Kominki gazowe - Szczecin i okolice

 Defro Home Vital 37 S C - gaz propan Defro Home Vital 37 S C - gaz propan
Producent: DEFRO Home
Cena:

14 050,00 zł

szt.
zobacz więcej
 Defro Home Vital 51 S T - gaz propan Defro Home Vital 51 S T - gaz propan
Producent: DEFRO Home
Cena:

16 170,00 zł

szt.
zobacz więcej
Defro Home Vital 37 S - gaz propan Defro Home Vital 37 S - gaz propan
Producent: DEFRO Home
Cena:

13 000,00 zł

szt.
zobacz więcej
Defro Home Vital 37 S BL - gaz propan Defro Home Vital 37 S BL - gaz propan
Producent: DEFRO Home
Cena:

13 350,00 zł

szt.
zobacz więcej
Defro Home Vital 37 S BP - gaz propan Defro Home Vital 37 S BP - gaz propan
Producent: DEFRO Home
Cena:

13 350,00 zł

szt.
zobacz więcej
Defro Home Vital 37 S T - gaz propan Defro Home Vital 37 S T - gaz propan
Producent: DEFRO Home
Cena:

15 230,00 zł

szt.
zobacz więcej
Defro Home Vital 51 S - gaz propan Defro Home Vital 51 S - gaz propan
Producent: DEFRO Home
Cena:

13 670,00 zł

szt.
zobacz więcej
Defro Home Vital 51 S BL - gaz propan Defro Home Vital 51 S BL - gaz propan
Producent: DEFRO Home
Cena:

14 130,00 zł

szt.
zobacz więcej
Defro Home Vital 51 S BP - gaz propan Defro Home Vital 51 S BP - gaz propan
Producent: DEFRO Home
Cena:

14 130,00 zł

szt.
zobacz więcej

Bezpieczne spalanie

Nasze kominki gazowe w Szczecinie zostały zaprojektowane tak, aby spalać paliwo w sposób kontrolowany i efektywny, minimalizując ryzyko powstawania niebezpiecznych substancji ubocznych. Dzięki temu, że nie ma potrzeby czyszczenia popiołu lub usuwania sadzy, które są charakterystyczne dla tradycyjnych kominków opalanych drewnem, eliminuje się ryzyko rozprzestrzeniania iskier i potencjalnych pożarów związanych z tego typu zanieczyszczeniami. Certyfikowane podzespoły użyte w kominkach gazowych potwierdzają wysoką jakość, bezpieczeństwo i zgodność z obowiązującymi normami.

Szeroki wybór akcesoriów

Oferujemy duży wybór akcesoriów i opcji wykończeń, dzięki czemu można dostosować kominek do indywidualnych preferencji i stylu wnętrza. Dostępne są różne rodzaje ram, osłon, a także dodatki dekoracyjne, które nadadzą kominkowi wyjątkowego charakteru. Ważna jest również zamontowana blokada rodzicielska, która umożliwia zabezpieczenie kominka gazowego przed przypadkowym uruchomieniem przez dzieci.

Ekologia kominków gazowych

Nasze kominki gazowe ze szczecińskiego salonu są z pewnością bardziej ekonomiczne i ekologiczne niż ich tradycyjne odpowiedniki. Dzięki temu umożliwiają redukcję kosztów ogrzewania, a także charakteryzują się mniejszą emisją substancji szkodliwych do atmosfery. Warto zaznaczyć, że instalacja kominka gazowego wymaga profesjonalnego podejścia i przestrzegania odpowiednich przepisów i norm bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Strona główna

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl