Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Oferowane przez nas kominki na biopaliwo to wyjątkowy sposób na stworzenie przytulnej atmosfery w domowym zaciszu. Perfekcyjne łączą funkcjonalność i estetykę, co sprawia, że stają się one nie tylko praktycznym źródłem ciepła, ale także wyjątkowym elementem dekoracyjnym każdego wnętrza. Kominki na biopaliwo, w tym oferowane przez nas modele zasilane pelletem, stanowią coraz popularniejsze rozwiązanie w dziedzinie ogrzewania. Pellet jest ekologicznym i bardzo efektywnym paliwem. Przez swoją specjalną, zwartą formę, doskonale nadaje się do spalania w kominkach.

Kominki na biopaliwo - Szczecin i okolice

DEFRO home AIRPELL DEFRO home AIRPELL
Producent: DEFRO Home
Cena:

17 230,00 zł

szt.
zobacz więcej
DEFRO home AQUAPELL DEFRO home AQUAPELL
Producent: DEFRO Home
Cena:

18 230,00 zł

szt.
zobacz więcej
DEFRO home MYPELL DEFRO home MYPELL
Producent: DEFRO Home
Cena:

14 050,00 zł

szt.
zobacz więcej
DEFRO home MYPELL DGP G DEFRO home MYPELL DGP G
Producent: DEFRO Home
Cena:

14 860,00 zł

szt.
zobacz więcej
DEFRO home OMNIPELL DEFRO home OMNIPELL
Producent: DEFRO Home
Cena:

16 480,00 zł

szt.
zobacz więcej
DEFRO home SLIM PELL DEFRO home SLIM PELL
Producent: DEFRO Home
Cena:

15 430,00 zł

szt.
zobacz więcej
Philo C. Air 14,0 kW Philo C. Air 14,0 kW
Producent: MCZ
Cena:

23 413,46 zł

szt.
zobacz więcej
Zefiro Zefiro
Producent: CADEL
Cena:

12 723,00 zł

szt.
zobacz więcej

W trosce o naturalne środowisko

Nasze kominki na biopaliwo w Szczecinie są niezwykle przyjazne dla środowiska naturalnego - wykorzystywany w nich pellet jako biopaliwo, pochodzi z odnawialnych źródeł energii, takich jak surowce roślinne. Co więcej, podczas jego spalania emisja substancji smolistych jest nadzwyczajnie niska. Dzięki temu nie wpływa na pogorszenie jakości powietrza. Oprócz korzyści ekologicznych te kominki na biopaliwo są również bardzo ekonomicznym rozwiązaniem, ponieważ opał do ich ogrzewania jest zazwyczaj tańszy niż tradycyjne paliwo. W dodatku nasze kominki są bardzo wydajne w użytkowaniu. Innowacyjne technologie i wysokiej jakości komponenty wykorzystane przy ich produkcji, umożliwiają długotrwałe utrzymywanie ciepła, co przyczynia się do obniżenia kosztów ogrzewania pomieszczeń.

Bezpieczeństwo i wygoda - kominki na biopaliwo w Szczecinie

Często nurtującą kwestią dla Klienta jest powstanie spalin, zapachów i innych potencjalnie szkodliwych substancji, które miałyby produkować biokominki. W rzeczywistości nie ma żadnych zagrożeń i powodów do obaw. Używane w nich biopaliwa są w pełni naturalne i wykonane z surowców roślinnych. W procesie spalania przekształcają się one w ciepło, parę wodną i dwutlenek węgla. Co ważne, biokominki nie powodują zatrucia dwutlenkiem węgla. Wydzielają tyle CO2, ile trzy osoby, co oznacza, że są w pełni bezpieczne. W dodatku wymagają tylko minimalnej pracy i zaangażowania ze strony użytkownika. Te wydajne i ekonomiczne urządzenia grzewcze opracowane przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych kominków.

Strona główna

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl