Strona główna

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Goleniów

Nowoczesne kominiki - Goleniów

Drodzy Klienci! Ciepło i komfort w Waszych domach to nasza misja. W Szczecinie znajdziecie sklep stacjonarny, gdzie szczegółowo doradzamy, oferując kompleksowe rozwiązania grzewcze, które spełnią Wasze najwyższe oczekiwania. Chętnie dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem i fachową wiedzą na temat różnych rodzajów urządzeń, byście mogli cieszyć się przytulnymi wnętrzami - zapraszamy!

Expertkominki - Wasz partner w rozwiązaniach grzewczych

Nasza oferta obejmuje:

  • Pompy ciepła: innowacyjne i ekologiczne systemy grzewcze, które przekształcają energię ze źródeł naturalnych w komfortowe ciepło w domu,
  • Piecyki kominkowe na drewno i pellet: doskonałe połączenie funkcjonalności i estetyki,
  • Kotły CO: efektywne i niezawodne kotły centralnego ogrzewania, które zagwarantują odpowiednią temperaturę w każdym pomieszczeniu,
  • Kominki: stanowią nie tylko źródło ciepła, ale także stylowy element dekoracyjny,
  • Kotły gazowe: efektywne, nowoczesne i bardzo ekonomiczne modele,
  • Akcesoria grzewcze.

W naszym sklepie znaleźć można również części zamienne i akcesoria do kominków oraz kotłów, które umożliwią utrzymanie Waszych dotychczasowych urządzeń w doskonałej kondycji. Nie tylko dostarczamy wysokiej jakości produkty, ale także wspieramy klientów w procesie montażu i projektowania kominków, kotłów oraz pomp ciepła.

Piece i kominki dla mieszkańców Goleniowa

Naszym celem jest ciągły rozwój, dlatego nieustannie poszerzamy asortyment o najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania grzewcze. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu w Szczecinie. Doświadczeni fachowcy chętnie doradzą w wyborze najlepszego ogrzewania domu, dopasowanego do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Akcesoria, piece i kominki niedaleko Goleniowa - serdecznie zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl