Strona główna

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

O firmie

Serdecznie witamy na stronie Expertkominki.pl. Nasza siedziba znajduje się przy ul. Santocka 39 w Szczecinie. Jesteśmy dumni, że możemy się Państwu przedstawić jako rodzinna firma o silnych korzeniach w branży grzewczej, działająca lokalnie ze Szczecina.

Jako firma z Szczecina mamy zaszczyt obsługiwać nie tylko mieszkańców województwa zachodniopomorskiego, ale również klientów z Europy Zachodniej.

 

Expertkominki to nie tylko nazwa. To synonim profesjonalizmu, jakości i zaawansowanego technologicznie podejścia do ogrzewania. Specjalizujemy się nie tylko w montażu kominków i obudów kominkowych, ale również w realizacji zaawansowanych prac hydraulicznych, montażu urządzeń pelletowych oraz w systemach rekuperacji.

Nasz zakres działalności obejmuje:

  • Montaż kominków i obudów kominkowych.
  • Prace hydrauliczne w domach jednorodzinnych.
  • Instalacje i serwis kotłów pelletowych.
  • Systemy rekuperacji i klimatyzacji.

Dumnie prezentujemy i świadczymy serwis fabryczny dla renomowanych marek takich jak: Defro, Unico, Thorma, Spartherm, Hajduk, Kratki, Invicta, Romotop, Cadel, MCZ, Sergio Leoni, Kobok, Kozlusan, Lidia, Lazar, Kotłospaw, Kipi, Windhager, Daikin, Atlantic i Sinclair.

 

 

Dzięki naszej ścisłej współpracy z czołowymi producentami, gwarantujemy najwyższą jakość produktów w atrakcyjnych cenach.

Kierując się pasją i doświadczeniem, zgromadziliśmy portfolio ponad 1500 zrealizowanych instalacji, co stanowi niepodważalne świadectwo naszej solidności i profesjonalizmu.

Wybierając Expertkominki.pl, stawiasz na niezrównane doświadczenie, jakość i pełen profesjonalizm. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej siedziby w Szczecinie, by poznać pełną gamę naszych usług i produktów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl